Příběh MATAHARI

MATAHARI v průběhu dne

Šarmantní dáma vyzařující charisma a inteligenci, které se během dne věnuje běžným aktivitám. Miluje oddych a relaxaci a svému domovu dopřeje luxusní moderní prvek, který osvěží prostor a dodá mu na útulnosti.

Sedací vak MATAHARI je nevšedně komfortní, designový šperk, který slouží jako útulné hnízdečko pohodlí a oddychu. Opřete si hlavu, protáhněte si záda a uvolněte se jemnými pohyby kuličkové náplně. Načerpejte energii vydanou během dne a využijte ji v noci se svým partnerem proměnou sedacího vaku na Matahari bondážní pytel.

MATAHARI během noci

S nadcházející noční atmosférou se neobyčejně obyčejná dáma promění ve vášnivou a oduševnělou smyslnost vábící svými přednostmi. Bohyně, která si svou nespoutaností a plamenem díky přidělení rolí podmaní každého muže.

Taková je osobnost MATAHARI, jejíž charismatickou dvoutvárnost převzal také MATAHARI SECRET – první bondážní sedací pytel na světě. Přidáním odnímatelných kreativních součástí na přivazování se partneři mohou během erotiky přivazovat v nejrůznějších polohách. Objevte luxusní pohodlí erotických vibrací, dráždivé šimrání a zároveň komorní tajuplnost noční energie bondážního sedacího pytle MATAHARI.

MATAHARI RED THRONE MATAHARI RED NEST
MATAHARI RED THRONE MATAHARI RED NEST