O Matahari

About Matahari
Značka MATAHARI
Značka MATAHARI vychází z historických poznatků osobnosti holandské exotické tanečnice Mata Hari. Filozofie této tanečnice je s noblesou přenesena do konceptu výrobku Matahari – prvního bondážního sedacího pytle na světě. Stává se luxusní erotickou pomůckou, která nemá konkurenci. Značka MATAHARI je na trhu s erotikou zárukou jedinečnosti a přepychového komfortu.
Pohodlné designové sezení
Komfortní sezení s puncem moderního designu. Dokonale se hodí do všech prostorů a svým tvarem si ideálně přizpůsobí anatomii lidského těla. Absolutní relax zaručuje přizpůsobivá výplň zdravotně nezávadných kuliček.
Odolná a snadno omývatelná látka
Pečlivě vybrané látky, které se vyznačují odolností proti oděru, tělesným tekutinám a vodě. Látky nejsou náročné na údržbu a dají se jednoduše čistit. Pro pokožku jsou příjemné na dotyk.
Odnímatelné příslušenství na erotické hrátky
Každý sedací pytel Matahari obsahuje barevně sladěné pásky a pouta, která lze připojit a po odpojení odložit do vkusné odkládací taštičky. Příslušenství je vyrobeno z příjemného materiálu, který je šetrný a jemný k lidské pokožce a nezpůsobuje zranění.
Bezpečná platba
O bezpečí vaší platby se stará PayPal.
Rychlé a diskrétní doručení
Expedujeme 2 dny od objednávky. Zboží je doručeno diskrétně a vkusně zabaleno ověřenými dopravními společnostmi.
Evropský produkt
Každý sedací pytel MATAHARI je vyráběn v Evropské unii. Koupí pytle MATAHARI se vám dostane evropské kvality.